صادرات به روسیه،قزاقستان،ازبکستان،قرقیزستان،ترکمنستان،بلاروس،اکراین
مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره  بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش

فرض کنید یک واحد تولیدی با بهره گیری از بهترین تکنولوژی و امکانات روز دنیا اقدام به تولید یک محصول با کیفیت و عالی کند و شرایط بازار و نحوه فروش آن محصول را در نظر نگیرد و یا بلعکس ،

یک کسب و کار بهترین و باهوشترین بازاریابان و فروشندگان را به کار گیرد اما محصول ارائه شده نیاز و شرایط بازار را در نظر نگرفته باشد . در هر کدام از این حالات چه اتفاقی می افتد؟

بر اساس تعریف بازاریابی ، بازاریابان در یک کسب و کار ، چه خدماتی و چه تولیدی، از زمان طراحی محصول و یا خدمت حضور دارند و در تمامی مراحل طراحی و تولید محصول و خدمت با توجه به درکی که از بازار مصرف آن محصول ویا خدمت دارند ، اعمال نظر میکنند .

بازاریابان ،  بازارسنجی و بازارسازی و بازارداری میکنند.بازاریابان بر اساس نیازهای موجود خدمات و کالا را طراحی میکنند . بازاریابان با توجه به شرایط مختلف بازار نیازبه وجود می اورند و نیازهای پنهان را اشکار میکنند و برای آن نیاز محصول طراحی میکنند و بر اساس شرایط بازار روش ارائه و فروش آن محصول را طراحی و اجرا میکنند .

مشاوره بازاریابی و فروش

کاملا بدیهی است که بازاریابی و فروش رکن اساسی هر کسب و کاری است .اگر به تمام کسب و کارهای موفق و ناموفق نگاهی کنیم به راحتی میتوان علت موفقیت و عدم موفقیت آنها را در نحوه بازاریابی و فروش آنها دید.

گروه مشاوران تجاری بیزایران24 با در اختیار داشتن گرو بازاریابی و فروش باتجربه و حرفه ای آماده ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه بازاریابی و فروش در عرصه بازاریابی و فروش داخلی و بین المللی می باشد .

 

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت بیز ایران24 محفوظ می باشد ©

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس