صادرات به روسیه،قزاقستان،ازبکستان،قرقیزستان،ترکمنستان،بلاروس،اکراین
مشاوره واردات

مشاوره واردات

مشاوره گرفتن از متخصصان بازار داخلی در زمینه واردات کالا از اقدامات اولیه و بسیار مهم قبل از اقدام به واردات کالا می باشد .اطلاعات بسیار زیادی قبل از اقدام به خرید و وارد کردن یک کالا به بازار فروش داخلی نیاز است تا این اقدام یعنی وارد کردن کالا منجر به ضررهای مادی جبران ناپذیری نشود.

مشاوره واردات

از جمله اطلاعات حیاتی مورد نیاز قبل از اقدام به واردات یک کالا می توان به اطلاع داشتن از قانون و مقررات کشور در زمینه واردات و فروش آن کالا در بازار داخلی ، اشاره کرد .


همچنین اطلاع از وضعیت بازار آن کالا در بازار داخلی از نظر کشش کالا و قیمت آن در بازار نیز از اطلاعات پایه و اساسی قبل از خرید خارجی کالا و وارد کردن به بازار داخلی بسیا حائز اهمیت است .اطلاع از قانون گمرکی آن کالا و اطلاعات تخصصی بسیار زیاد دیگری در مورد کالایی که برای خرید خارجی و وارد کردن به بازار داخلی انتخاب میکنیم ، نیاز است تا یک واردات موفق و سودمند داشته باشیم .

مشاوارداتوره

کارشناسان بازار گروه تجاری بیزایران24 با سابقه طولانی در زمینه حضور در بازارهای داخلی و انجام تحقیقات بازاریابی ، آماده ارائه مشاورههای تخصصی در زمینه واردات کالاهای خارجی به واردکنندگان و علاقه مندان سرمایه گذاری در بخش واردات کالای خارجی ، می باشد .

گروه تجاری بیزایران24

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت بیز ایران24 محفوظ می باشد ©

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس